STENDER’S pirmsākumi meklējami Kuldīgā, kad kāds vīrs atsizdams galvu pret zemo durvju stenderi skaļi iesaucās: “sasodīts stender’s”... tas bija 1999.gads. Kuldīgā, Liepājas ielā 3, vecā graudu klētī. Kopš tā laika ir bārs – klubs “STENDER’S” ar ļoti, ļoti zemām durvju stenderēm. Bārs ar koka bukiem, un klubu mūziku piektdienās un sestdienās mansarda stāvā. Ar gaisa terasi vasarā un visgaršīgākajām pankūkām abpus Ventas. 
Par šiem gadiem “Stender’s “ ir paplašinājis savu tīklu un ir sasniedzams vairākās Kurzemes pilsētās, kā Kuldīgā, Saldū, Talsos un Ventspilī.


STENDER’S bārs-klubs 
Ir pats pirmsākums un ir izvietojies ēkā, kuras vēsture iestiepjas vairākos iepriekšējos gadu simtos, kad tā kalpoja kā graudu klēts.  Bārs – klubs STENDER’S ir izvietojies ēkas otrajā stāvā, ar zemākajām durvju stenderēm Kuldīgā un koka bukiem bārā.  Blakus ir izeja uz mājīgu vasaras gaisa terasi. Ēkas mansarda stāvā ir klubs, kur piektdienas un sestdienas vakaros var mēģināt iešūpināt pamatīgās koka konstrukcijas Kurzemes labāko dīdžeju ritmos.Pēdējos gados ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar labākajiem Kurzemes un Latvijas dīdžejiem un dīdžeju apvienībām.

Kā mūs atrast? 


Bārs- klubs "Stender's"
Liepājas iela 3, Kuldīga
Tālr. Nr. 63322703